Gadżet firmowy na cały rok? Sprawdź polskie kalendarze

Jedną z popularnych form marketingu jest wręczanie klientom gadżetów firmowych. Zamiast jednak stawiać na jednorazowe przedmioty czy rzadko używane gadżety, można wręczyć kontrahentom kalendarze książkowe. Sprawdź, dlaczego właśnie z ich pomocą warto promować swój biznes.

Wielozadaniowe polskie kalendarze

Kiedy zastanawiamy się nad formami gadżetów reklamowych dla firm, najczęściej przychodzą nam do głowy długopisy, kubki, smyczki, ewentualnie pendrive’y. Owszem, nierzadko są to przydatne przedmioty, ale klienci korzystają z nich albo krótko (długopisy, torby) albo sporadycznie (pendrive, parasolka). Tymczasem kalendarze książkowe to rozwiązanie na cały rok kalendarzowy, a coroczne wręczanie egzemplarza na kolejny rok może stać się ciekawą tradycją, która zacieśnia więź z klientem. Chociaż biurkowe kalendarium coraz częściej zastępowane jest przez aplikację w smartfonie, kalendarz nadal jest dla wielu osób niezbędnikiem, bez którego trudno się obyć. Badania pokazują, że samo odręczne notowanie w kalendarzu papierowym sprawia, że efektywniej zapamiętujemy daty czy ważne wydarzenia.

Ponadto kalendarz jest niezwykle uniwersalnym gadżetem, ponieważ może mieć różną postać. Jeśli odwiedzamy biuro i szukamy upominku, z którego skorzystają wszyscy pracownicy, można wybrać duże kalendarze jednoplanszowe lub np. wieloplanszowe trójdzielne. Z kolei w przypadku bardziej indywidualnego podarunku idealnie sprawdzą się kalendarze książkowe, które dostępne są w różnych formatach. Sprawdź, jakie kalendarium będzie pasować najbardziej do Twojego biznesu i przygotuj parametry zamówienia dla producenta.

Gdzie szukać kalendarzy z nadrukiem?

Gadżety reklamowe dla firm warto zamawiać u sprawdzonych dostawców, którzy zapewniają solidny i wytrzymały produkt. Pamiętajmy bowiem, że jakość gadżetu będzie kojarzyć się obdarowanej osobie z marką, której nadruki znajdzie na danym przedmiocie. Dlatego w kwestii kalendarium warto polecić firmę polskiekalendarze.pl. Jest to producent kalendarzy książkowych i wieloplanszowych, który od lat dostarcza przedsiębiorcom wysokiej jakości produkty, które służą klientom przez cały rok.

Jak zamówić kalendarze? Poza wyborem rodzaju kalendarza oraz jego formatu, niezbędny będzie oczywiście projekt graficzny druku, jaki ma zostać umieszczony na produkcie. Następnie określ parametry zamówienia, czyli liczbę kompletów danego produktu, które dodajesz do wirtualnego koszyka. Podsumowanie zamówienia określa rodzaj grupy kalendarzy, prezentowane ceny, a także jaka liczba sztuk trafi na adres Twojej firmy. Cena jednostkowa uzależniona jest od tego, jaka ilość szt produktu została przez Ciebie zamówiona.