Dr Roman Namysłowski: Część propozycji CRIDO może udoskonalić ekosystem, w którym działają przedsiębiorstwa

Dr Roman Namysłowski, partner zarządzający w Tax Advisory Services, CRIDO, opisuje swoją wizję postulatów skierowanych do nowo powołanego rządu. Postulaty te, według niego, są pozbawione ideologicznych kontrowersji i wynikają jedynie z praktycznej mądrości, doświadczenia oraz eksperckiej wiedzy. Namysłowski podkreśla, że głównym założeniem było tworzenie propozycji, które wynikają z obiektywnych przemyśleń.

CRIDO, poprzez swoje publikacje i analizy, nawołuje do zmian legislacyjnych mających na celu realne wsparcie dla biznesu i obywateli. Co zainspirowało ich do sformułowania tych postulatów? Odpowiedź jest prosta: rządy jednej opcji politycznej, bez względu na kraj, zawsze umożliwiają podsumowanie osiągnięć. To również moment, aby zastanowić się nad tym, jakie powinny być priorytety dla nowego rządu.

Przez ostatnie 18 lat CRIDO działa jako doradca dla sektora biznesowego, wspomagając podejmowanie odpowiednich decyzji, oferując najlepsze rozwiązania prawne i podatkowe. Firma nie tylko doradza biznesowi, ale również prawodawcom, dzieląc się swoim cennym doświadczeniem. CRIDO z dużą uwagą słucha też opinii przedsiębiorców na temat takich kwestii jak optymalizacja systemu podatkowego, efektywne zarządzanie środkami unijnymi czy transformacja polskiego sektora energetycznego.