Magazyny do wynajęcia w Szczecinie

Szczecin to stolica województwa zachodniopomorskiego i ma do zaoferowania wiele również branży magazynowej, logistycznej i e-commerce. Plusem miasta są sprzyjające warunki do transportu drogowego, morskiego i rzecznego, dostępność kadry i przystępne stawki. Poza tym region znajduje się niedaleko Trójmiasta oraz Niemiec.

Magazyny – wynajem, Szczecin

Od kilku lat możemy zaobserwować szybki rozwój inwestycji logistycznych w rejonie Szczecina. Do wyboru są zarówno nowoczesne moduły w parkach magazynowych i przemysłowych, jak i nieduże moduły w centrach logistycznych. Magazyny na wynajem w Szczecinie budują czołowi i znani deweloperzy.

W zależności od wielkości i potrzeb firmy można zdecydować się na duże powierzchnie magazynowe w Szczecinie, jak i na obiekty typu build-to-suit, dopasowane do indywidualnych wymagań. Magazyny znajdujące się niedaleko Szczecina, bezpośrednio przy ważnych węzłach i trasach komunikacyjnych, cieszą się największą popularnością w regionie. Ich szeroką ofertę znajdziesz m.in. na stronie firmy Newmark.

Powierzchnie magazynowe w Szczecinie budzą rosnące zainteresowanie

Wiele hal produkcyjnych i magazynowych budzi zainteresowanie najemców z Niemiec, a także ze Skandynawii. Szczecin to świetna lokalizacja dla osób, które prowadzą interesy z firmami z ww. krajów.

Magazyny na wynajem w Szczecinie dają znakomite warunki do działalności logistycznej, jak i lekkiej produkcji, a strategiczna lokalizacja blisko granicy z Niemcami oraz dostępem do rynków skandynawskich sprawia, że region ten z pewnością będzie się rozwijał. Eksperci przewidują, że niebawem powstanie tu wiele nowoczesnej powierzchni magazynowej – w Szczecinie oraz w okolicy.

Wynajem magazynu – Szczecin. Przykładowe inwestycje

7R City Flex Szczecin. Jest to nowoczesny obiekt magazynowy klasy A z 2018 roku. Jego położenie gwarantuje wygodną komunikację z miastem i autostradą A6. Plusem jest też dobrze rozwinięty transport kolejowy, lotniczy i morski krajowy oraz międzynarodowy, co wpływa na szybką logistykę. Całkowita powierzchnia magazynowa dostępna w tej inwestycji to 10 500 mkw. Z kolei moduł minimalny to 900 mkw.

Exeter Park Szczecin 1. To kolejne magazyny na wynajem w Szczecinie. Całkowita powierzchnia magazynowa w tej inwestycji wynosi 62 395 mkw. Exeter Park Szczecin 1 znajduje się w północnej części Szczecina, jest oddalony 4 km od centrum miasta i ok. 18 km od węzła autostrady A6 przy granicy z Niemcami. Deweloper zrealizował także kolejną inwestycję, Exeter Park Szczecin 2. Jej łączna powierzchnia magazynowa to 80 587 mkw.