Czym zajmuje się kancelaria frankowa?

Już od pewnego czasu rozważasz złożenie pozwu przeciwko bankowi w sprawie kredytu frankowego? Raty sprawiają, że nie jesteś w stanie zapanować nad swoim miesięcznym budżetem? Pozew może być najlepszym rozwiązaniem, ponieważ szanse na wygraną z bankiem są realne. Niezbędne jest jednak skorzystanie z pomocy prawnej. Sprawdź, czym zajmuje się kancelaria frankowa i dowiedz się, jak ją wybrać, aby sprawa w sądzie zakończyła się Twoją wygraną.

Kiedy warto skorzystać z usług kancelarii frankowej?

Obecnie coraz więcej osób decyduje się na złożenie pozwu przeciwko bankowi w sprawie związanej z kredytem walutowym. Niestety, w ogromnej większości przypadków okazało się, że kredyty frankowe wcale nie były tak atrakcyjne, jak początkowo zapewniały banki. Wręcz przeciwnie – zmienny kurs franka sprawił, że raty zaczęły rosnąć. Z czasem ich spłacanie stało się nadmiernym obciążeniem dla wielu kredytobiorców.

Właśnie dlatego tak wiele osób postanowiło skorzystać z pomocy prawnej i złożyć pozew przeciwko bankowi. Obecnie w ponad 90 proc. spraw sądy orzekają na korzyść frankowiczów, unieważniając udzielone niegdyś kredyty.

Kancelaria frankowa – czym się zajmuje?

Kancelarie frankowe mogą okazać się nieocenionym wsparciem dla osób, które chcą raz na zawsze uporać się z kredytem CHF. Zapewniają one pomoc na każdym etapie, od analizy umowy kredytowej i ustalenia, czy jest podstawa do złożenia pozwu, przez prezentowanie klienta na każdym etapie postępowania, aż do korzystnego wyroku. Na jakie jeszcze wsparcie możesz liczyć? Przeczytaj tutaj: https://frankowy-kredyt.pl/.

Co istotne, dobra kancelaria frankowa gwarantuje kompleksowe wsparcie od samego początku, aż do ogłoszenia wyroku przez sąd. A nawet później, jeśli konieczna będzie apelacja i udanie się do drugiej instancji. Złożenie pozwu może być stresującym doświadczeniem dla kredytobiorcy, dlatego zadaniem kancelarii jest to, aby wszystko przebiegało zgodnie z planem, a także odpowiadanie na wszystkie pytania i wątpliwości klienta.

Jak wybrać najlepszą kancelarię?

Wybór kancelarii frankowej nie jest prostym zadaniem, głównie z tego względu, że obecnie wiele kancelarii oferuje pomoc związaną z kredytami walutowymi. Poszukując wsparcia, warto zwrócić uwagę przede wszystkim na to, czy dana kancelaria ma doświadczenie w sprawach frankowych i czy ma na swoim koncie sukcesy. Im więcej wygranych spraw frankowych, tym większe doświadczenie kancelarii, a tym samym większa szansa na to, że kolejne sprawy również zakończą się sukcesem kredytobiorców.

Przy wyborze kancelarii frankowej należy zwrócić uwagę także na inne kwestie, związane przede wszystkim z kosztami obsługi prawnej, a także z jej jakością. Kontakt powinien być sprawy i bezproblemowy, zarówno jeśli chodzi o rozmowy telefoniczne, jak i spotkania w siedzibie kancelarii. Jeśli chodzi o koszty, należy już na samym początku dowiedzieć się, w jaki sposób rozliczana będzie praca kancelarii. Nie warto oczywiście kierować się zasadą, że im taniej, tym lepiej. Z pewnością jednak kwestia kosztów powinna być przejrzysta – nie ma tu miejsca na wątpliwości czy ukryte koszty.

Czym zajmuje się kancelaria frankowa – podsumowanie

Jak widać, wsparcie kancelarii frankowej może okazać się niezwykle istotne, a wręcz kluczowe dla kredytobiorcy. Wybór dobrej kancelarii ma istotny wpływ nie tylko na sukces, lecz także na to, jak będzie wyglądało całe postępowanie czy współpraca z prawnikami. Warto więc mieć świadomość, co należy do zadań kancelarii, a także postawić na wsparcie rzetelnych, doświadczonych prawników, którzy mają na swoim koncie sporo sukcesów w sprawach związanych z kredytami walutowymi.