Jak wygląda skuteczna pomoc dla zadłużonych?

Długi potrafią skutecznie uprzykrzyć życie. Początkowa radość z posiadania dodatkowych pieniędzy szybko ustępuje zmartwieniu o konieczność zapłacenia kolejnej raty. Szczególnie w przypadku, gdy wpada się w spiralę zadłużenia. Jak sobie z tym poradzić?

Jak zacząć oddłużanie?

Proces oddłużania z chwilówek nie jest prosty. Niektóre sposoby jak np. refinansowanie często prowadzą do jeszcze większego zadłużenia. Pojawia się ryzyko egzekucji komorniczej i pozwów sądowych. Jak więc wygląda realna pomoc dla zadłużonych?

Pierwszym krokiem jest wykonanie profesjonalnej analizy finansowej. Analityk to specjalista posiadający dużą wiedzę związaną z kredytami i sposobami oddłużania. Dzięki temu na podstawie informacji od klienta jest w stanie przygotować indywidualny plan działania. Taki, który umożliwi redukcję zadłużenia, a w ostatecznym rozrachunku, jak najszybsze wyjście z długu.

Jak działa program oddłużeniowy?

Opracowany przez naszą kancelarię program oddłużeniowy to rzetelnie przygotowana pomoc dla zadłużonych. Umożliwia on szybką redukcję zadłużenia nawet do 20% w ciągu roku. Dłużnik może przesunąć też rozpoczęcie spłaty o minimum rok, co nie wiąże się z żadnymi konsekwencjami prawnymi. Czuwa nad tym przydzielony przez kancelarię adwokat. Przez ten czas większość długów zostaje rozłożona na korzystne raty, a równocześnie negocjujemy możliwość późniejszych umorzeń. Co jeszcze zyskujesz?

  • firmy windykacyjne przestają Cię nękać telefonami, a kontakty z windykacją terenową przejmuje pełnomocnik prawny,
  • próby uzyskania nakazów w e-sądzie są blokowane, a postępowania w 100% umarzane,
  • przygotowujemy indywidualny plan oddłużania i przydzielamy klientowi opiekuna,
  • abonament obejmuje darmową konsultację oddłużeniową oraz nielimitowaną pomoc adwokata związaną z tworzeniem sprzeciwów i pism procesowych.

Za sprawą programu oddłużeniowego spłacisz mniej niż pożyczyłeś i na ustalonych przez siebie warunkach. Jak to możliwe? Nasza kancelaria ma ogromne doświadczenie w kwestiach umorzeń długu i jak najczęściej sięgamy do tego mechanizmu.

Z długów można wyjść

To nie jedyna pomoc dla zadłużonych jaką oferujemy. Skorzystaj też z naszego wyjątkowego poradnika antywindykacyjnego, który da Ci wskazówki jak zachowywać się w stosunku do windykacji. W cenie zleconej analizy otrzymasz również specjalne pismo do wierzycieli.

Na pierwszym miejscu stawiamy uczciwość wobec naszych klientów. Dlatego w przypadku, gdy nasz specjalista na podstawie analizy uzna, że przypadek jest zbyt trudny (a dzieje się tak zaledwie w kilku procent przypadków) otrzymasz pełen zwrot kosztów. Sprawdź naszą ofertę!