LinkedIn Sales Navigator, czyli sposób na przyspieszenie generowania leadów

Portal LinkedIn zrzesza ze sobą środowiska pracowników i pracodawców. W naszym kraju korzystają z niego przeszło 2 miliony użytkowników. Właściwie wykorzystując jego możliwości można znacząco przyspieszyć proces poszukiwania nowych klientów. Jednym ze skutecznych narzędzi służących do pozyskiwania leadów sprzedażowych jest Sales Robots z pakietem premium LinkedIn Sales Navigator.

Dlaczego warto inwestować w działania marketingowe na portalu LinkedIn? 

Inwestycja w działania sprzedażowe B2B na LinkedIn może przynieść firmie bardzo wiele wymiernych korzyści. Z serwisu korzysta ponad 600 milionów użytkowników z całego świata, zaś 10% z nich to osoby piastujące kierownicze stanowiska w przedsiębiorstwach.

Oznacza to, że właściwie wykorzystując potencjał, jaki drzemie w tym portalu społecznościowym, możemy wygenerować zdecydowanie więcej leadów sprzedażowych B2B. Jak pokazują statystyki, 43% marketerów działających w serwisie zgodnie wskazuje, że dzięki niemu udało im się pozyskać wartościowe leady sprzedażowe dla reprezentowanych przez siebie przedsiębiorstw. 

LinkedIn Sales Navigator, czyli nieoceniona pomoc w pozyskiwaniu leadów B2B

Aby w skuteczny sposób selekcjonować wartościowych użytkowników z punktu widzenia naszej firmy, warto zainwestować w LinkedIn Sales NavigatorJest to narzędzie dostępne dla klientów Sales Robots w wariancie Sales Navigator Team.

Dzięki niemu możemy w efektywny sposób wyszukiwać osoby decyzyjne i kontakty, ponieważ mamy do swojej dyspozycji znacznie więcej możliwości aniżeli oferuje bezpłatna wyszukiwarka na tym portalu. Brak limitu wyszukiwań to tylko jedna z niewielu korzyści, które gwarantuje LinkedIn Sales Navigator. Ponadto posiadacze tego pakietu zyskują pakiet 20 wiadomości InMail. Są to dedykowane narzędzia komunikacyjne ułatwiające wysyłanie informacji do użytkowników znajdujących się poza naszym kręgiem kontaktów. Przesyłanie wiadomości InMail do osób decyzyjnych ze statusem Open To Contact nie powoduje zmniejszenia wskazanego limitu.