Rach-Mistrz – Księgowość, kadry i płace, ryczałt

Outsourcing usług księgowych to rozwiązanie, które pozwala na zaoszczędzenie środków i czasu. Korzysta z niego coraz więcej świadomych przedsiębiorców, którzy chcą skupić się na podstawowej działalności firmy, a księgowość powierzyć specjalistom. W Suwałkach warto zwrócić uwagę na ofertę biura rachunkowego Rach-Mistrz. To zespół profesjonalistów, którzy specjalizują się w prowadzeniu profesjonalnej księgowości, a także w obsłudze kadr i płac. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Rach-Mistrz.

Profesjonalna księgowość z biurem Rach-Mistrz: ryczałt i nie tylko 

Prowadzenie księgowości wymaga odpowiedniego doświadczenia i wiedzy. Przepisy dotyczące rozliczeń podatkowych zmieniają się z dużą regularnością, dlatego specjaliści muszą być na bieżąco. Eksperci firmy Rach-Mistrz regularnie szkolą się z obszaru wykonywania różnych usług księgowych oraz interpretacji obowiązujących przepisów. Tylko w ten sposób mogą zapewnić klientom najwyższą jakość świadczonych usług. Najczęściej klienci decydują się na prowadzenie ksiąg podatkowych. W zależności od wybranego sposobu opodatkowania mogą to być m.in.: księgi przychodów i rozchodów, księgi handlowe, ryczałt, czy też rejestry VAT. Warto sposób opodatkowania bezpośrednio dopasować do sytuacji danej firmy i jej specyfiki. W tym obszarze specjaliści Rach-Mistrz również służą pomocą. Wszystko po to, aby zoptymalizować prowadzenie księgowości i skrupulatnie wypełniać obowiązek podatkowy klienta. 

Kadry i płace dla wymagających 

Kolejnym z obszarów działania firmy Rach-Mistrz są kadry i płace. Firma z Suwałk oferuje swoim klientom obsługę kadrowo-płacową w ramach outsourcingu. Dzięki temu to Rach-Mistrz przejmie takie obszary prowadzenia Twojej działalności jak m.in.:

 • prowadzenie akt osobowych i dokumentacji kadrowej;;
 • rozliczanie deklaracji właściciela i pracowników w ZUS;
 • ustalanie zaliczek na podatek od wynagrodzeń;
 • sporządzanie list płac;
 • sporządzanie zaświadczeń o zarobkach;
 • przygotowywanie deklaracji PFRON;
 • przygotowywanie świadectw pracy;
 • i inne. 

Oferta szyta na miarę

Każdorazowo oferta współpracy z biurem rachunkowym Rach-Mistrz ma charakter indywidualny. Pod uwagę brane są realne potrzeby klienta i na ich podstawie dobierany jest zakres współpracy. Wszystko po to, aby zapewnić profesjonalizm i wysoki standard świadczonych usług. Poza prowadzeniem ksiąg podatkowych i kadr i płac, specjaliści Rach-Mistrz świadczą również:

 • usługi konsultacyjne w obszarze księgowości;
 • wsparcie w zakładaniu i prowadzeniu firmy;
 • wykonywanie różnego rodzaju audytów;
 • przygotowywanie dokumentacji na potrzeby konkursów dotacyjnych i wezwań urzędowych. 

Skorzystaj z oferty biura Rach-Mistrz

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą biura rachunkowego Rach-Mistrz z Suwałk. To prawdziwi specjaliści w swoim fachu, którzy umiejętnie zadbają o prowadzenie Twojej księgowości zgodnie z prawem. Dzięki temu nie będziesz martwić się o rozliczenia z Urzędem Skarbowym, zredukujesz etaty w swojej firmie, a także zoptymalizujesz koszty operacyjne przedsiębiorstwa. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z przedstawicielem biura i skorzystania z oferty Rach-Mistrz.