Dofinansowania dla firm – poznaj ofertę TRIGONUM

TRIGONUM to zespół doświadczonych ekspertów i profesjonalistów w zakresie wsparcia rozwoju firm. Specjalizujemy się m.in. w pozyskiwaniu dofinansowania dla firm z różnych sektorów Posiadamy doświadczenie w pozyskiwaniu funduszy zarówno z dotacji unijnych, jak i innych źródeł. Od 2016 roku pozyskaliśmy dla naszych klientów 241 milionów złotych dotacji. Razem z nami zwiększysz swoje szanse na pozyskania dotacji na start działalności gospodarczej oraz na jej rozwój i bieżące prowadzenie

Kompleksowe wsparcie od A do Z

Pozyskiwanie dofinansowania na potrzeby działalności gospodarczej nie należy do najprostszych. Należy mieć wiedzę na temat procedur administracyjnych związanych z ubieganiem się o środki, a także wymogów, które przedsiębiorca powinien spełniać. W tym celu specjaliści śledzą wszystkie publikacje urzędowe i instytucjonalne i są w stanie wyłapać konkursy dotacyjne, które idealnie wpisują się w potrzeby klienta marki TRIGONUM. Dopasowanie odpowiedniego konkursu do specyfiki firmy to jeden z kluczowych aspektów.

W ramach współpracy z TRIGONUM możesz liczyć na kompleksowe wsparcie od A do Z w zakresie ubiegania się o środki. Eksperci pomogą Ci opisać Twój pomysł na rozwój językiem projektu, przeprowadzić konieczne analizy strategiczne, znaleźć odpowiedni konkurs, a także wypełnić niezbędne dokumenty. Następnie wspomogą sam proces przyznania ewentualnych środków, a także pomogą w ich rozliczeniu, dzięki czemu wszystko będzie zgodne z wymogami prawnymi – a jednocześnie będzie to dla Ciebie łatwe. Umiejętne rozliczenie dotacji, to bardzo ważna część współpracy, która minimalizuje ryzyko potrzeby zwrotu jakiejś części środków organowi dotującemu. Kontrole zewnętrznych instytucji w projektach naszych klientów w 100% wskazały na poprawność prowadzonych procesów.

Indywidualne podejście do klienta

Bezsprzecznym atutem współpracy z TRIGONUM jest indywidualne podejście do każdego klienta. Każdemu klientowi przydzielany jest dedykowany konsultant, który od A do Z pokrywa zakres współpracy. Ułatwia to komunikację na linii doradca – przedstawiciel klienta, a także zwiększa szansę na powodzenie całego procesu. Doradca TRIGONUM jest w stanie w pełni skupić się na potrzebach klienta, a także w oparciu o nie znaleźć interesujące źródła finansowania.

Dedykowany ekspert to osoba posiadająca doświadczenie w branży klienta. Dobieramy eksperta do branży klienta, tak aby ułatwić komunikację i zwiększyć szanse powodzenia. Nasz obszar doskonałości to inwestycje w obszarze przemysłu, wdrażanie innowacyjnych produktów na rynek, rozbudowa i budowa parku maszynowego. Pracowaliśmy zarówno z branżą kosmiczną, jak i tworzyliśmy rozwiązania bazujące na sztucznej inteligencji czy uczeniu maszynowym – ale w naszym portfelu projektów są też doświadczenia w przemyśle medycznym czy konstrukcji stalowych.

Dotacje różnej wielkości

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że różne firmy mają różne potrzeby i wymagania. Dzięki temu zakres współpracy i wysokość ewentualnego dofinansowania zawsze uzależniamy od indywidualnego przypadku. Dzięki temu dofinansowanie działalności gospodarczej jest skrojone na miarę danego klienta TRIGONUM. Z powodzeniem wesprzemy w procesie pozyskiwania wielomilionowych dotacji, jak i mniejszych dofinansowań. Dzięki temu pracujemy zarówno z dużymi firmami, jak i kilku osobowymi zespołami. Mamy doświadczenie we wspieraniu firm o bogatej historii na rynku, jak i dopiero raczkujących podmiotów gospodarczych, w tym także osób, które dopiero planują założenie swojej firmy.

Wsparcie finansowe dla przedsiębiorstwa

Oferta współpracy z TRIGONUM to dobry wybór dla firm, które poszukują zewnętrznego dofinansowania na realizację swoich celów rozwojowych. Dotacje unijne lub inne źródła finansowania mogą być przeznaczone na innowacyjne projekty, jak i bieżące działania, które niosą ze sobą znamiona rozwoju. Dokładamy wszelkich starań, aby wybierać klientom bezzwrotne opcje dofinansowania, co korzystnie wpływa na sytuację finansową firmy, jej szanse rozwojowe, a także budowanie stabilnej pozycji rynkowej.

Dotacje na start

Od wielu lat skutecznie wspieramy młodych przedsiębiorców w budowaniu nowych firm w różnych sektorach gospodarki. W ten sposób pomogliśmy dziesiątkom osobom w założeniu ich pierwszej działalności gospodarczej, a także w uzyskaniu przez nią stabilnej sytuacji rynkowej. Dofinansowania dla nowych firm cieszą się dużą popularnością, ponieważ zmniejszają wkład własny w zakup niezbędnego sprzętu, oprogramowania, czy też inne koszty po stronie przyszłego przedsiębiorcy. Z dotacją dużo łatwiej zacząć oraz uzyskać niezależność finansową.

Czytelna forma rozliczenia

Kolejnym atutem TRIGONUM jako renomowanego partnera w zakresie pozyskiwania dofinansowania dla firm, są czytelne warunki rozliczenia. Firma przyjęła dwuetapową formę rozliczenia projektu. Klient na początku ponosi opłatę wstępną, która jest naliczana za przygotowanie wniosku. Ta opłata może się różnić w zależności od trudności projektu i jest ustalana indywidualnie z klientem. Druga część wynagrodzenia TRIGONUM to tzw. success fee, czyli ustalany profit dla firmy od pozyskanych środków dotacyjnych.

Jeżeli szukasz sprawdzonego partnera w zakresie pozyskiwania dofinansowania dla firm, to TRIGONUM będzie strzałem w dziesiątkę. Eksperci marki z dużą skutecznością pozyskują dotacje dla firm.